ZNIKNIJ  X

Strona używa plików cookies w celach analitycznych (statystyka) oraz w celu informowania o plikach cookies.

AKTUALNOŚCI

O MNIE KSIĘGA GOŚCI PLIKI GALERIA SPRZEDAŻ KONTAKT LINKI
MAPY
COUNTER-STRIKE: SOURCE
cs_arcticstorm
cs_cityride
de_arcticstorm
de_deepspace
de_spaceship_fy
COUNTER-STRIKE
cs_snowhidingplace
HALF-LIFE
dm_parking
floracomplex
understation

Copyright © 2003-2022
Webdesign: Frozen Mind

KOMIKSY
WSPARCIE
MOJE PROFILE
Portfolio
Facebook
Allegro
Steam Community

NEWSY:

1 ... 2 , 3 , 4 ... 7

#55: Drugi odcinek Omega’s Misfits

16.07.2015Drugi odcinek Omega’s Misfits jest już gotowy! Kolejny prawdopodobne już za dwa tygodnie.

WIĘCEJ

#54: Omega’s Misfits

02.07.2015Pierwsza część komiksu, w którym z MACiem grzebiemy już od miesięcy, została wreszcie opublikowana. Akcja dzieje się w uniwersum serii gier Mass Effect. Komiks opowiada historię byłego żołnierza Przymierza odnajdującego się we wrogich Systemach Terminusa. Żyje on z dnia na dzień, pracując jako najemnik dla różnych pracodawców... Aż nie napotyka swojego starego znajomego z Przymierza, który przedstawia mu propozycję - nową szansę nie związaną z Przymierzem. Jakiś bogaty salarianin tworzy firmę spedycyjno-ochroniarską, którą to główny bohater ma poprowadzić.

WIĘCEJ

#53: Moja praca magisterska jest już opublikowana

16.06.2015

Zgodnie z polskim prawem, przez 6 miesięcy od dnia obrony uczelnia ma prawo pierwszeństwa publikacji prac dyplomowych swoich studentów. Ponieważ ten czas niedawno dla mnie minął, zadecydowałem się opublikować swoją pracę. W końcu, czemu miałaby gnić gdzieś w archiwach?

Część dodatkowych materiałów jest też dostępna w moim portfolio.

WIĘCEJ

#52: Kolejna porcja screenshotów

22.01.2015

Do Galerii wrzuciłem w sumie 51 nowych screenów z różnych gier (Dragon Age: Począek, The Elder Scrolls V: Skyrim, Unreal 2: The Awakening oraz Wasteland 2). Przedstawiają one jak zwykle różne żarty, sytuacje, błędy oraz piękne scenerie. Przykłady poniżej:

WIĘCEJ

#51: Przychodzi czas wielkich decyzji

18.11.2014

Przez ostatnie miesiące zajęty byłem finalizacją mojej pracy magisterskiej i nie miałem zbyt dużo czasu na dodatkową aktywność. Teraz mam chwilę na odpoczynek, dlatego też wrzuciłem 5 zdjęć, co przez ten czas się nazbierało:

1. Pomnik Józefa Piłsudskiego
2. Skaning laserowy
3. kanZ 1
4. kanZ 2
5. Centrum dowodzenia
6. Banshee
7. Galaxy
8. Rasistowskie ptaki
9. Udaje, że śpi
10. Poirytowana

Do zobaczenia po mojej obronie.

WIĘCEJ

#50: Jeszcze więcej...

27.04.2014

Oto kolejna wrzuta zdjęć i screenshotów - w sumie 41 sztuk. Większość to standardowo screenshoty (tym razem tylko z jednej gry komputerowej - X-COM: Enemy Unknown), trochę zdjęć po zimowym sztormie w okolicach Łaz i parę innych obrazów. Lista:

- Natura - 5,
- Osobiste - 2,
- Rysunki - 1,
- Screenshoty - 32,
- Inne - 1.

WIĘCEJ

#49: Christmass Effect

14.12.2013


Długi okres czasu na dysku leżała niedokończona recenzja trylogii Mass Effect. Za każym razem, kiedy próbowałem to dziabnąć, to mogłem co najwyżej dopisać jedno zdanie i na tym koniec. Dopiero kiedy dokończyłem drugą i przeszedłem całą trzecią kompanię w Mass Effect 3 ogarnąłem mój artykuł do końca. Dostępna jest tutaj.


Ale to nie koniec. Miałem wielki zestaw screenshotów i dopiero ostatnio znalazłem czas, żeby je przejrzeć i wybrać najlepsze niezawierające spojlerów. Mowa tu o takich grach jak Binary Domain, Jagged Alliance: Back in Action, Mass Effect, Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3 - w sumie 236 nowych obrazków. Wesołych Świąt!


WIĘCEJ

#48: Więcej obrazków

02.12.2013

Wrzuciłem kolejne 20 zdjęć do Galerii. Niektóre już trochę mają, inne z kolei nie są takiej jakości, jaką bym chciał. Oto lista:

- Humor - 2,
- Lokacje - 2,
- Natura - 5,
- Screenshoty - 10,
- Inne - 1.

WIĘCEJ

#47: Święta coraz bliżej

01.12.2013

Dział Sprzedaż został przeprojektowany. Dodano także wiele nowych ofert. Zachęcam do przejrzenia! Jeżeli jesteś zainteresowany którymś ze sprzedawanych przedmiotów, to daj mi znać (kontakt).

- Literatura naukowa - 21,
- Literatura rozrywkowa - 12,
- Gry - 1,
- Militaria - 1,
- Inne - 1.

WIĘCEJ

#46: Gifowe szaleństwo

17.09.2013

Ostatnio naszła mnie ochota na nauczenie się robienia gifów z filmów. Przejrzałem moje archiwum i znalazłem parę scenek, które nadawały się na gify. Otworzyłem więc Windows Live Movie Maker i spróbowałem wyedytować film tak, by można było go przerobić na pewnej stronie do gifa. No i tu pojawił się problem - dało się przyciąć na osi czasu, ale na osiach długości i szerokości filmu już nie. Więc pogrzebałem trochę w Internecie i znalazłem darmowy program zezwalający na taką obróbkę (Avidemux 2.6). Ogarnąłem obsługę, przygotowałem plik .avi i wrzuciłem go na serwis, który na szybko robił gifa bez dodawania znaku wodnego. No i tu pojawił się kolejny problem - jakość gifa była strasznie ograniczona. Tak więc pogrzebałem głębiej w Internecie, aż natknąłem się na Free Video to GIF Converter. Od tej pory było już jak z górki. W ten sposób powstało parę gifów, z których część (7) udostępniłem na mojej stronie. Oto one:


WIĘCEJ

1 ... 2 , 3 , 4 ... 7