ZNIKNIJ  X

Strona używa plików cookies w celach analitycznych (statystyka) oraz w celu informowania o plikach cookies.

AKTUALNOŚCI

O MNIE KSIĘGA GOŚCI PLIKI GALERIA SPRZEDAŻ KONTAKT LINKI
MAPY
COUNTER-STRIKE: SOURCE
cs_arcticstorm
cs_cityride
de_arcticstorm
de_deepspace
de_spaceship_fy
COUNTER-STRIKE
cs_snowhidingplace
HALF-LIFE
dm_parking
floracomplex
understation

Copyright © 2003-2018
Webdesign: (-[PREDATOR]-)

KOMIKSY
WSPARCIE
MOJE PROFILE
Portfolio
Facebook
Nasza-Klasa.pl
Allegro
Steam Community

NEWSY:

1 , 2 , 3 ... 7

#58: Czwarty odcinek Omega’s Misfits

10.09.2015Komiks powoli ewoluuje. Cienie stały się bardziej zaawansowane, pojawia się więcej detali. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, choć nie wiem, kiedy następna część.

WIĘCEJ

#57: Moja historia o Los Alamos Warriors

22.08.2015Hejże! Dodałem historię frakcji Los Alamos Warriors w grze FOnline oraz poza nią widziana i opisywana z mojej perspektywy. Zawiera także opisy części moich postaci.

WIĘCEJ

#56: Trzeci odcinek Omega’s Misfits

30.07.2015To już trzeci odcinek Omega’s Misfits! Kolejny prawdopodobnie nie będzie za dwa tygodnie, tylko później.

WIĘCEJ

#55: Drugi odcinek Omega’s Misfits

16.07.2015Drugi odcinek Omega’s Misfits jest już gotowy! Kolejny prawdopodobne już za dwa tygodnie.

WIĘCEJ

#54: Omega’s Misfits

02.07.2015Pierwsza część komiksu, w którym z MACiem grzebiemy już od miesięcy, została wreszcie opublikowana. Akcja dzieje się w uniwersum serii gier Mass Effect. Komiks opowiada historię byłego żołnierza Przymierza odnajdującego się we wrogich Systemach Terminusa. Żyje on z dnia na dzień, pracując jako najemnik dla różnych pracodawców... Aż nie napotyka swojego starego znajomego z Przymierza, który przedstawia mu propozycję - nową szansę nie związaną z Przymierzem. Jakiś bogaty salarianin tworzy firmę spedycyjno-ochroniarską, którą to główny bohater ma poprowadzić.

WIĘCEJ

#53: Moja praca magisterska jest już opublikowana

16.06.2015

Zgodnie z polskim prawem, przez 6 miesięcy od dnia obrony uczelnia ma prawo pierwszeństwa publikacji prac dyplomowych swoich studentów. Ponieważ ten czas niedawno dla mnie minął, zadecydowałem się opublikować swoją pracę. W końcu, czemu miałaby gnić gdzieś w archiwach?

Część dodatkowych materiałów jest też dostępna w moim portfolio.

WIĘCEJ

#52: Kolejna porcja screenshotów

22.01.2015

Do Galerii wrzuciłem w sumie 51 nowych screenów z różnych gier (Dragon Age: Począek, The Elder Scrolls V: Skyrim, Unreal 2: The Awakening oraz Wasteland 2). Przedstawiają one jak zwykle różne żarty, sytuacje, błędy oraz piękne scenerie. Przykłady poniżej:

WIĘCEJ

#51: Przychodzi czas wielkich decyzji

18.11.2014

Przez ostatnie miesiące zajęty byłem finalizacją mojej pracy magisterskiej i nie miałem zbyt dużo czasu na dodatkową aktywność. Teraz mam chwilę na odpoczynek, dlatego też wrzuciłem 5 zdjęć, co przez ten czas się nazbierało:

1. Pomnik Józefa Piłsudskiego
2. Skaning laserowy
3. kanZ 1
4. kanZ 2
5. Centrum dowodzenia
6. Banshee
7. Galaxy
8. Rasistowskie ptaki
9. Udaje, że śpi
10. Poirytowana

Do zobaczenia po mojej obronie.

WIĘCEJ

#50: Jeszcze więcej...

27.04.2014

Oto kolejna wrzuta zdjęć i screenshotów - w sumie 41 sztuk. Większość to standardowo screenshoty (tym razem tylko z jednej gry komputerowej - X-COM: Enemy Unknown), trochę zdjęć po zimowym sztormie w okolicach Łaz i parę innych obrazów. Lista:

- Natura - 5,
- Osobiste - 2,
- Rysunki - 1,
- Screenshoty - 32,
- Inne - 1.

WIĘCEJ

#49: Christmass Effect

14.12.2013


Długi okres czasu na dysku leżała niedokończona recenzja trylogii Mass Effect. Za każym razem, kiedy próbowałem to dziabnąć, to mogłem co najwyżej dopisać jedno zdanie i na tym koniec. Dopiero kiedy dokończyłem drugą i przeszedłem całą trzecią kompanię w Mass Effect 3 ogarnąłem mój artykuł do końca. Dostępna jest tutaj.


Ale to nie koniec. Miałem wielki zestaw screenshotów i dopiero ostatnio znalazłem czas, żeby je przejrzeć i wybrać najlepsze niezawierające spojlerów. Mowa tu o takich grach jak Binary Domain, Jagged Alliance: Back in Action, Mass Effect, Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3 - w sumie 236 nowych obrazków. Wesołych Świąt!


WIĘCEJ

1 , 2 , 3 ... 7